Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Nápověda

Inzerce

Auto Inzeráty Celkem: 205135
Za 24 hodin: 12323


Děti Inzeráty Celkem: 117028
Za 24 hodin: 3784


Dům a zahrada Inzeráty Celkem: 54454
Za 24 hodin: 2191


Elektro Inzeráty Celkem: 31872
Za 24 hodin: 1438


Foto Inzeráty Celkem: 6104
Za 24 hodin: 259


Hudba Inzeráty Celkem: 9237
Za 24 hodin: 525


Knihy Inzeráty Celkem: 23804
Za 24 hodin: 575


Mobily Inzeráty Celkem: 18183
Za 24 hodin: 1036


Motorky Inzeráty Celkem: 30668
Za 24 hodin: 1433


Nábytek Inzeráty Celkem: 45601
Za 24 hodin: 2041


Oblečení Inzeráty Celkem: 85058
Za 24 hodin: 2792


PC Inzeráty Celkem: 29072
Za 24 hodin: 1589


Práce Inzeráty Celkem: 6711
Za 24 hodin: 495


Reality Inzeráty Celkem: 51629
Za 24 hodin: 2051


Služby Inzeráty Celkem: 3594
Za 24 hodin: 321


Sport Inzeráty Celkem: 36037
Za 24 hodin: 1447


Stroje Inzeráty Celkem: 36276
Za 24 hodin: 1866


Vstupenky Inzeráty Celkem: 3928
Za 24 hodin: 266


Zvířata Inzeráty Celkem: 37848
Za 24 hodin: 1997


Ostatní Inzeráty Celkem: 60128
Za 24 hodin: 1817
Jak vložit inzerát

Inzerce na serveru www.bazos.cz je kromě sekcí Práce a Služby zdarma. Pro vložení inzerátu do sekce Práce a Služby potřebujete poukázku, kterou si můžete zakoupit několika způsoby, viz níže "Jak TOPovat inzerát". Před každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky serveru, abyste zjistili, zda jim Váš inzerát neodporuje a nebyl by pak kvůli jejich porušení během pár minut po vložení administrátorem vymazán. Nový inzerát můžete vložit z jakékoliv stránky inzertního serveru po kliknutí na odkaz Přidat inzerát, který najdete vpravo nahoře. Dále zvolíte sekci, do které Váš inzerát spadá, tzn. pokud např. inzerujete počítač nedávejte ho do sekce Nábytek. Nikdo by ho tam nehledal, a pokud na tento špatně zařazený inzerát narazí administrátor, okamžitě jej ze serveru smaže.

Nejdříve zvolíte kategorii dle charakteru inzerátu. Dále už vyplňujete konkrétní údaje týkající Vašeho inzerátu - nadpis a popis inzerátu, cenu a PSČ. Ke každému inzerátu můžete zdarma vložit 5 fotografií, které zvýší poptávku po Vašem inzerátu. Fotografie musí být ve formátu .jpeg. Muže mít jakoukoliv velikost, protože bude automaticky zmenšena na max 525x525 pixelů. Samozřejmě platí - čím větší fotka tím déle Vám bude trvat její vkládání. Poslední oblast vkládání inzerátu se týká Vašich osobních údajů: Jméno, Telefon, Email. Následuje Vaše heslo, které slouží k editaci nebo vymazání inzerátu. Jako Vaše heslo zadejte cokoliv, co si budete pamatovat.

Kliknutím na tlačítko Odeslat se Váš inzerát okamžité objeví v sekci a kategorii, kam jste ho vložili. Doporučujeme inzerát zkontrolovat a pokud ho chcete opravit, kliknete ve stejném řádku jak je název inzerátu vpravo na odkaz Smazat/Editovat/Topovat a zde si po výběru Editace a zadaní Vašeho hesla můžete inzerát změnit. Stejným způsobem lze inzerát vymazat (výběr Vymazat). Váš inzerát bude na serveru zobrazen maximálně 2 měsíce, po uplynutí této doby se automaticky vymaže.

Mobilní aplikace

Bazoš můžete používat také pomocí mobilní aplikace pro Android a IOS

Hromadné automatické importy - API

Tato volba je přístupná pouze pro realitní kanceláře pro sekci Reality.Bazos.cz. Cena za vložení inzerátu přes automatický import je 1 Kč, počet inzerátů není poté omezen, doba uložení inzerátu je 2 měsíce. Pro více informací nás kontaktujte na info@bazos.cz. Podporované realitní systémy: Reego.cz, Realman.cz, Softreal.cz, Urbium.cz, Realitka7.cz, Poski REAL, Realitni-spravce.cz, REALBrána.

Jak editovat inzerát

Každý Vámi vložený inzerát lze upravit. Klikněte na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře. Po zadaní Vaší emailové adresy a/nebo telefonního čísla (podle toho, co jste uvedli v inzerátu) a kliknutí na tlačítko Vypsat inzeráty, se objeví všechny inzeráty, kde jste uvedli tento e-mail nebo telefon. Pak stačí kliknout na odkaz Smazat/Editovat/Topovat, který se objeví po najetí myší na inzerát v jeho dolní části. Klikněte pak na odkaz Editovat, zadejte Vaše heslo a můžete inzerát změnit.

Jak smazat inzerát

Každý inzerát lze smazat stejným způsobem jako jej editovat, pouze vyberte Smazat a po zadání hesla je inzerát ihned smazán.

Zapomněl jsem heslo

V případě, že zapomenete heslo, napište požadavek na mail podpora@bazos.cz a Váš inzerát bude vymazán. Z bezpečnostních důvodů heslo nesdělujeme. Pokud máte v inzerátu uvedený mail, můžete si nechat heslo poslat. U inzerátu, který chcete vymazat/editovat/topovat vyplňte jakékoliv heslo. Po jeho zadání se dostanete na stránku, kde do tabulky "Zadali jste špatné heslo" vepište "Ano" a heslo Vám bude automaticky zasláno na mail uvedený v inzerátu.

Jak TOPovat inzerát (jak získat poukázku i na vložení inzerátu do sekce Služby a Práce)

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu. Topování se provádí pomocí poukázky, kterou lze získat:

1. Zasláním smsky ve tvaru: BAZOS na telefonní číslo 90709. Cena jedné sms je 59 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s. , www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.


2. Zakoupením poukázky přes účet nebo platební kartou. Cena jedné poukázky je 39 Kč včetně DPH.

- Platba kartou
- KB
- Česká spořitelna
- ČSOB
- Raiffeisenbank
- Moneta Money bank
- Fio banka
- Era Poštovní spořitelna
- mBank
- Sberbank
- UniCredit bank


3. Zakoupením poukázky přes T-Mobile m-platba. Cena jedné poukázky při koupi přes T-Mobile m-platba je 39 Kč včetně DPH.


4. Zakoupením poukázky přes elektronickou peněženku PayPal. Cena jedné poukázky při koupi přes PayPal je 39 Kč včetně DPH.


Platnost kódu je 6 měsíců. V případě problémů pište na podpora@bazos.cz.


Inzerát můžete topovat kdykoliv, stačí kliknout na odkaz Smazat/Editovat/Topovat, který se objeví po najetí myší na Váš inzerát v jeho dolní části. Tato služba je nabídnuta také po přidání nebo editaci inzerátu. Při topování se posouvá čas inzerátu, tedy čas inzerátu = čas vložení + topovaný čas. První SMS posouvá inzerát o 7 dní dopředu. To znamená, pokud by byl jediný TOPovaný inzerát v kategorii, vydržel by na první pozicí 7 dní (neTOPované inzeráty ho nemohou 7 dní přeskočit). Pořadí je podle data i v případě vícenásobného topování. Počet topovaných dnů však se vzrůstajícím počtem poukázek klesá. TOPováním se neprodlužuje doba zobrazení inzerátu na serveru, ta zůstává stále stejná, a to 2 měsíce.

První poukázka posouvá inzerát o 7 dní.
Druhá poukázka posouvá inzerát o 6 dní (celkem o 13).
Třetí poukázka posouvá inzerát o 5 dní (celkem o 18).
Čtvrtá poukázka posouvá inzerát o 4 dny (celkem o 22).
Pátá poukázka posouvá inzerát o 3 dny (celkem o 25).
Šestá poukázka posouvá inzerát o 2 dny (celkem o 27).
Sedmá poukázka posouvá inzerát o 1 dny (celkem o 28).
Osmá a každá další poukázka posouvá inzerát o 0,5 dne (celkem o 28,5).

Jak najít svůj inzerát

Nejrychlejší způsob, jak najít svůj inzerát je kliknout na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře a vyplnit svůj e-mail a/nebo telefonní číslo (podle toho, co jste uvedli v inzerátu) a kliknout na tlačítko Vypsat inzeráty.

Jak hledat v inzerátech

Pro rychlé vyhledávání v inzerátech slouží políčka v oranžovém pruhu, který se zobrazuje na každé stránce Bazoš.cz. Do prvního políčka vyplňte věc, kterou hledáte (např. bernský honič, nebo lépe berns honič – vyhledávání neumí skloňovat). Dále zvolte rubriku, ve které chcete hledat (v našem případě Zvířata). Vaše hledaní můžete konkretizovat výběrem lokality, ze které Vás inzeráty nejvíce zajímají, tzn. zadejte své poštovní směrovací číslo (buď konkrétní číslo, nebo napište název obce a vyberte správné PSČ) a v dalším políčku zvolte vzdálenost od svého místa, ze kterého Vás ještě inzeráty zajímají.
Například jsem z Pardubic a jsem ochoten si dojet např. pro štěně přibližně 50 km, do políčka PSČ vyplním 53003 a do Okolí 50. Tímto zadáním se zobrazí všechny inzeráty v okruhu 50km od místa určení, viz znázornění na mapce.
Hledanou věc si můžete ještě konkretizovat zadáním ceny. Pozor! Pokud se nacházíte v určité sekci, např. auto.bazos.cz, bude se Vámi vyhledávaný výraz vyhledávat pouze v této sekci a ne ve všech ostatních. Proto doporučujeme hledat z hlavní stránky.

Hodnocení uživatele

Na inzertním serveru Bazoš.cz se můžete podílet na databázi hodnocení jak kupujících tak prodávajících. Podělíte se tak o zkušenosti, které mohou např. varovat před podvodníky, kteří posílají poškozené zboží nebo kupujícími, kteří si nevyzvedávají dobírky. Uživatele lze hodnotit přímo u jeho inzerátu, ale můžete hodnotit i člověka, který na serveru žádný inzerát nemá a ani nikdy neměl. V prvním případě na detailu inzerátu uživatele klikněte na červený odkaz vedle jména inzerenta "inzeráty a hodnocení uživatele". Na další stránce už máte předvyplněné údaje inzerenta, kterého chcete hodnotit. Klikem na "Ohodnotit uživatele" se dostanete na samotný formulář, kde se můžete vyjádřit o inzerentovi. Pokud kupující nebo prodávající žádný inzerát na serveru nemá, kliknete si z jakékoliv stránky na odkaz Hodnocení (vpravo nahoře). Vyplňte email a telefon osoby, kterou chcete hodnotit a pak už postupujete stejně jako v předchozím případě. Hodnocení je nutné potvrdit kliknutím na odkaz, který dostanete emailem. V emailu je i odkaz pro vymazání Vašeho hodnocení.

Co se nesmí inzerovat

Inzerovat se nesmí firma (www stránky), ale pouze nabízený produkt. Pokud máte zájem zviditelnit firmu, použijte prosím placené odkazy Google Adwords, které se nacházejí nad inzeráty. Dále je zakázáno inzerovat multilevel systémy, zvláště bezpracné výdělky a podobné (viz. www.bazos.cz/podminky.php). Všechny vkládané inzeráty nesmí odporovat zákonům České republiky.

Maximální počet inzerátů, doba uložení

Maximální počet inzerátů přidaných jedním uživatelem je 50. Toto omezení neplatí pro TOPované inzeráty.
Maximální doba uložení inzerátu je 2 měsíce. Po uplynutí této lhůty je inzerát ze systému vymazán.

RSS kanály

Bazoš má integrovány RSS kanály. Pokud máte prohlížeč, který je podporuje (Opera, Firefox, Mozilla, Safari), můžete si snadno hlídat například nové inzeráty v sekci Zvířata/Psi/Nabídka. Stačí být v dané sekci a v prohlížeči kliknout na ikonku RSS.


©2017 Bazoš - Inzerce, Bazar
Inzeráty celkem: 892398, inzerce za 24 hodin: 40161

Ostatní země: Česká republika, Slovensko, Rakousko